Vrh B

JACKIE Z KORYCANSKÝCH SKAL

KIMANI OD CYKASU

 

  JACKIE    

(Ch. Bentley Maka - Boma x Cattlien z Korycanských skal)

Ch., JCh., ClubCh.ČKRR

čekatel:GrandCh., Ch. ČMKU

nar. 13. 12. 2010

DKK 0/0, DLK 0/0, OCD.neg., LTV neg., Lokus D: D/D, štítná žláza: v normě, Echokardiograf: normální nález

výška: 64,5 cm

váha: 35 kg

barva: červená pšenice

chrup: úplný nůžkový

bonitace: ČKRR (podzim 2012)

další informace naleznete zde: www.tapiwa-kennel.cz/jackie/informace/ 

Jackie je z vrhu 12 štěňat (6 + 6), 2 x nestandard (zálomek na ocásku), ostatní standard.

Jackie je elegantní fena s výbornou horní i dolní linií, elegantní hlavou, suchým krkem a s pěkným hrudníkem. Je přátelské povahy jak k lidem, tak ke psům, je bezkonfliktní a velmi veselá fenka. Tuto skvělou povahu mají i její rodiče Fík a Kejtý. Je výstavně úspěšná, o čemž svědčí její tituly a čekatelství. Ráda běhá coursing, má ráda dlouhé procházky lesem a ráda plave. U prvního vrhu se ukázalo, že je vzornou a milující maminkou.

 

 

KIMANI 

(MultiCh. Fahari Ranua x Ch. Izzy Iff od Cykasu)

nar. 9. 6. 2011

DKK 0/0, DLK 0/0, OCD. neg

výška: 69 cm

váha: 47 kg

barva: červená pšenice

chrup: úplný nůžkový

bonitace: ČKRR (podzim 2013)

Kimani aka Fufík je z vrhu 8 štěňat (3 + 5), 2 x nestandard (zálomek na ocásku a 3 korunky na ridge), ostatní standard.

Fufíka jsem si vybrala proto, že je to pes s typickou stavbou těla, s krásnou hlavou,  výbornou horní a dolní linií, výbornou hloubkou hrudníku a silnou kostrou, ale především pro jeho úžasnou povahu, která je velice přátelská, bezkonfliktní a vyrovnaná, a kterou zdědil po svých rodičích Faharim a Zizince. Pokud Fufíkovi s páníčkem vyjde čas a zavítají na nějakou tu výstavu, což je málokdy, září Fufík na "bedně".

Slova majitele Fufíka:

"Fufi je velký cestovatel a viděl už spoustu zajímavých míst jak v Evropě, tak v Asii. Ať už to byla výheň v Istanbulu, horské masivy a ledovce Kavkazu, vyprahlá Armenie, rodné místo Stalina v Gruzii, válkou doposud poznamenaný Náhorní Karabach, neustálý vítr a všudypřítomný písek na plážích v Dánsku, pobřeží Atlantiku v Normandii a Bretani, v Andoře blbnutí na sněhu v létě, pláže Riviéry, neuvěřitelně nádherné Provensálsko a pevnosti v Alpách, pokaždé je oddaným a neremcajícím parťákem, snášejícím statečně páníčkovo "bezva" tipy na výlety. A protože jsme na cestách poměrně často, nezbývá nám moc času na vystavování, byť je Fu velký fešák. Samotné výstavy bereme spíše jako setkání s dobrými přáteli, než jen prioritně vyhrávat. I když, samozřejmě každý výraznější úspěch nás hřeje a umíme si ho užít. Fuf je nejspokojenějším hafanem, když spolu vyrazíme na procházku do lesa, kde si náležitě užívá volnosti a možnosti se proběhnout."
Z tohoto spojení očekávám krásná a zdravá štěňátka, s výbornou povahou, silnou kostrou, s krásnou červeno - pšeničnou barvou, která budou skvělými společníky svým páníčkům.

Pokud máte zájem o štěňátko z tohoho spojení, neváhejte mě kontaktovat.


banner by Morjana Photography