Imani

IMANI KATE GIULIA Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP - " IMI "

otec: C.I.B., MULTICH., JCH. KISANGANI HIGH FIVE SYDNEY

matka: C.I.B., MULTIGRANDCH., MULTICH. GIULIA ELIVIANN Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP

datum narození: 17. 11. 2017
číslo zápisu: ČLP/RR/9762

HD A, ED 0/0

OCD neg, LTV neg, SPO neg.
(
RTG vyhodnotil: MVDr. J. Jahoda)

LABOKLIN:

JME N/N (clear)DM N/N (clear)
Hemophilia B N/N (clear)
D - Locus D/D (clear)B - Locus B/B
DNA-profil

GENOCAN:

genetický test na založení ridge:
R/R - dominantní homozygot - 2 geny pro ridge
EOAD: N/N
(clear)

vyšetření štítné žlázy: cT4, fT4, TSH - v normě 

 

CHOVNÁ FENA: bonitace ČKRR (podzim 2019)

barva: červená pšenice, bez bílých znaků

oko: v barvě srsti / nos: černý 

ridge:

výborná délka i šířka, souměrné korunky i box

povaha:

velice vyrovnaná, klidná

nůžkový skus - po vážném úrazu - otevřená zlomenina spodní čelisti (únor 2019), chybí v dolní čelisti na levé straně I2, I3 a špičák.


Imi pochází z vrhu 8 štěňat (3 klučíci a 5 holčiček). Všechna štěňátka jsou standardní. 7 jedinců z vrhu podstoupilo rtg. vyšetření a všichni s výbornými výsledky HD A, ED 0/0, OCD neg., LTV neg., SPO neg. 6 jedinců je výstavně úspěšných, jsou oceněni tituly šampion různých zemí a zároveň všech 6 (2 psi + 4 feny) je uznáno chovnými jedinci. Všichni byli uchovněni v ČKRR.

TITULY:

ŠAMPION MONTENEGRO
ŠAMPION, CHRAND ŠAMPION, SUPER GRAND ŠAMPION MOLDÁVIE
ŠAMPION, GRAND ŠAMPION RUMUNSKA
ŠAMPION POLSKA
INTERŠAMPION

KLUBOVÝ ŠAMPION ČKRR
KLUBOVÝ ŠAMPION KCHRR

PRACOVNÍ PES 2020 (KCHRR)
KRAJSKÝ VÍTĚZ, CACIB, res.CACIB, BEST BITCH, BOS, BOB

PRACOVNĚ VEDENÁ FENA:

BARVÁŘSKÉ ZKOUŠKY HONIČŮ - II.c/156 b. (26.7.2020)
BARVÁŘSKÉ ZKOUŠKY - I.c/80 b. (9.10.2020)

KANDIDÁT NA TITULY:

ČESKÝ ŠAMPION

Fotogalerie

Rodokmen

Kisangani High - Five Sydney Elangani Braveheartrules Elangani Pink - Floyd Hodarirafiki Sinbad
Elangani Just Freckie
Skiska Lunatic Cafe Kargnieulan Hugo a Gogo
Skiska Warrior Princess
Kisangani Enjenje N´Tombi Rijstone Aussie Rules Kargnieulan Hugo a Gogo
Rijstone Mtilda O Samara
Kisangani African Red Ruby Khwezi Achernar
Mswati´s Nala
Giulia Eliviann z Valdštejnských lip African Akono Farmers Guardian Ikimba Waitimu Caprivi Cool Hand Luke
Ikimba Sambamba
Merango Grande African Queen Thokoza Buba
Thokoza Meranga
Eliviann z Valdštejnských lip Bashiri Masimba Johokwe Kofie
Zuritamu Onyesha Ndoto of Masimba
Ann z Valdštejnských lip Adar z Lukovského dvora
Fatima Bohemia Checko
2022
8. 1. CAC BRNO L. Frnčová
pracovní V1 CAC
19. 2. CAC ORHEI L. Patsula šampionů V1 CAC
19. 2. CACIB ORHEI T. Bishir šampionů V1 CAC, CACIB, BOB, Crufts qualification
20. 2. CAC ORHEI V. Shemetiuc šampionů V1 CAC, BOB
20. 2. CACIB ORHEI S. Kaplichnaya šampionů V1 CAC, CACIB, BOB
25. 3. CACIB DUMBRAVENI R. Oliveira šampionů V1 CAC, res.CACIB
26. 3. CAC DUMBRAVENI C. Vantu otevřená V1
26. 3. CACIB DUMBRAVENI A. D. Giura
šampionů V1 CAC, res.CACIB
27. 3. CACIB DUMBRAVENI P. Muntean otevřená V1 CAC, CACIB, BOS
28. 5. Klub.výstava KCHRR Ing. I. Roubalová pracovní V3
29. 5. Klub. výstava KCHRR M. Heger Klivarová pracovní VD4
18. 6. Klub. výstava ČKRR S. Piscedda pracovní V3
25. 6. CACIB BRNO I. Vojteková šampionů VD3
26. 6. CAC Jelenia Góra A. Skrzyński šampionů V1 CAC, Best Bitch, BOS
30. 7. CAC Opole J. Opara šampionů V1 CAC, Best Bitch, BOS
2021
datum místo rozhodčí třída ocenění
4.6. CAC Brno M. Hegr Klivarová (CZ) pracovní V3
5.6. Klub.v. KCHRR A. Szutkiewicz (PL) pracovní V3
+
3. místo nejkrásnější hlava
6.6. Klub.v. KCHRR M. Wieremiejczyk-Wierchowska (PL) pracovní V3
PRACOVNÍ PES ROKU 2020 (KCHRR)  
26.6. CACIB Brno O. Dolejšová (CZ) šampionů V4
3.7. CAC Klatovy S. Beránková (CZ) pracovní V1
17.7. CAC Mladá Boleslav L. Frnčová (CZ) pracovní V2, res. CAC
24.7. Klub.v. ČKRR M. Pehr (D) pracovní V3
25.7. Klub.v. ČKRR I. Klápová (CZ) pracovní V1, CAC
30.7. CACIB Klatovy Ing. I. Roubalová (CZ) šampionů V3
KLUBOVÝ ŠAMPION ČKRR
6.8. Spec.v. Pápa (HU) G. Weron (PL) šampionů V4
7.8. CACIB Pápa (HU) D. Witkowska (PL) šampionů V2, res. CAC
8.8. Esterházy memorial CACIB Pápa C. Zsolt Lokodi (RO) šampionů VD
28.8. CACIB Mladá Boleslav O. Dolejšová (CZ) šampionů V4
5.9. CAC Swiebodzice (PL) A. Stepiński (PL) šampionů V2
29.9. Brněnka CACIB Brno T. Havelka (SK) šampionů VD
30.9. Světová výstava Brno Š. Štusáková (CZ) šampionů VD
1.10. Mimořádná spec.v.při WDS Ing. H. Pánková pracovní V4
2.10. Klub.v. ČKRR + KCHRR M. Krchňavá (SK) pracovní V2, res. CAC
16.10. Krajská v. Litoměřice MUDr. T. Mašlanka (CZ) pracovní V1, VT
2020
19.1. CACIB Lubin D. Witkowska (PL šampionů Exc.1, CWC
26.7. OMS Teplice BARVÁŘSKÉ ZKOUŠKY HONIČŮ
II.c./156b.
1.8. KV Kladno O. Vondrouš (CZ) vítězů V1, VT, KV
5.9. Klub.v. KCHRR Ing. S. Vácha (CZ) pracovní Exc.1. CAC
6.9. Klub.v. KCHRR H. Ahrens (A) pracovní Exc.1, CAC
19.9. Klub.v. ČKRR G. Weron (PL) pracovní VG4
20.9. Klub.v. ČKRR J. Ryk (PL) pracovní Exc.2, res.CAC
9.10. OMS Teplice BARVÁŘSKÉ ZKOUŠKY
I.c./80b.
2019
šampion Montenegro
datum typ a místo rozhodčí ocenění
8.5. Pojizerská krajská výstava
Mladá Boleslav
L. Frnčová (CZ) VD1
29.6. CAC Klatovy L. Pavlíková (CZ) V3
20.7. Krajská výstava Martiněves Ing. S. Vácha (CZ) V1, VT
3.8. Krajská výstava Kladno O. Dolejšová (CZ) V1, VT, KV
12.10. CACIB České Budějovice Ing. S. Vácha (CZ) V2, res. CAC
23.11. CACIB Čanj S. Vretenčić (MNE) V1, CAC, res. CACIB
24.11. CACIB Čanj M. Vretenčić (MNE) V1, CAC, CACIB
CHAMPION MONTENEGRO
2018
datum typ a místo rozhodčí třída známka
31.3. Klub.výstava ČKRR I. Klápová štěňat VN
1. 4. Klub.výstava ČKRR M. Viktorinová štěňat VN
21.4. CACIB ČESKÉ BUDĚJOVICE R. Spörr (A) štěňat VN 1
5.5. CACIB PRAHA K. van Klaveren (D) štěňat VN 2
13.5. Oblast.výstava Horní Počernice MVDr. F. Šimek štěňat VN 1
19.5. CACIB Litoměřice A. Polgár (SRB) štěňat VN 2
23.6. CACIB Brno V. Staviarská (SK) dorost VN 3
14.7. CAC Mladá Boleslav V. Piskay (SK) dorost VN 1
21.7. Krajská výstava Martiněves I. Beradze (ČR) dorost VN 1
9. 8. Benelux winner Amsterdam B. Müller (CH) dorost VN 3
10. 8. CAC Special Amsterdam D. Santos (PH) dorost VN 2
11. 8. WDS Amsterdam J. Opara (PL) dorost VN 2
10.10. EDS Varšava Z. Kupferberg (IL) mladých VD