Jackie


Tituly:

Junior šampion ČR

Český šampion

Klubový šampion ČKRR

Veterán šampion ČR

Klubový šampion KCHRR

kandidát GrandCh. ČR, Ch. ČMKU


Jackie z Korycanských skal

Datum narození: 13.12. 2010

Tetovací číslo: 6673

DKK: 0/0

DLK: 0/0

OCD: neg.

LTV: neg.

DM: N/N (non carrier)

Štítná žláza: normál

Echokardiografie: normální nález

lokus D (Dilution): D/D ( bez genu pro ředění barvy)

Barva: červená pšenice

Plnochrupá, nůžkový skus

CHOVNÁ (bonitace ČKRR 23. 9. 2012)


Další výstavní ocenění:

BISS PUPPY XIX. Klubové výstavy ČKRR (2011)

JBOB (CAC Brno 17.9.2011)

2. nejkrásnější fena krajské výstavy v Kladně (2012)

4. nejlepší ridge (Klubová výstava ČKRR 2013)

2. nejlepší ridge (Klubová výstava ČKRR 2014)

BISS FEMALE (XII. Speciální výstava ČKRR 2015)

BOB, BIG V. (NVP Klatovy 20. 6. 2015)

3. nejkrásnější hlava fena (Klubová výstava ČKRR 2015)

Vítěz třídy čestné, BISS čestná (Klubová výstava ČKRR 2018)

2.místo nejlepší jedinec třídy čestné (Krajská výstava Louny 2018)

2. místo nejlepší ridge (Klubová výstava ČKRR 2019)

1. místo nejlepší ridge (Klubová výstava KCHRR 2020)

Národní vítěz, CAC ČMKU, res.CACIB, BOV,

splněny Individuální barvářské zkoušky honičů pro RR (14.9. 2013)

Rodokmen

2021
5.6. Klub.v. KCHRR A. Szutkiewicz (PL) veteránů V3
6.6. Klub.v. KCHRR M. Wieremiejczyk-Wierchowska veteránů V
    #KLUBOVÝ ŠAMPION KCHRR #    
    #2.MÍSTO NEJLEPŠÍ VETERÁN ROKU 2020 (KCHRR) #    
24.7. Klub.v. ČKRR I. Klápová (CZ) veteránů V
25.7. Klub.v. ČKRR S. Beránková (CZ) veteránů V3
29.9. Brněnka CACIB Brno T. Havelka (SK) veteránů V3
30.9. Světová v. Brno Š. Štusáková (CZ) veteránú V
1.10.  Mimořádná speciální v.při WDS Ing. H. Pánková veteránů V2
2.10. Klub.v. ČKRR + KCHRR M. Krchňavá (SK) veteránů V2
2020
datum typ a místo rozhodčí třída známka
25.7. KV ČKRR Žebětín T. Trninić (HR) veteránů V
16.8. NV Mladá Boleslav Ing. I. Černohubová veteránů V1
5.9. KV KCHRR Česká Třebová Ing. Silvie Vácha (CZ) veteránů V3
6.9. KV KCHRR Česká Třebová H. Ahrens (A) veteránů
V1
BOV
1.místo nejlepší ridge
19.9. KV ČKRR G. Weron (PL) veteránů V
20.9. KV ČKRR J. Ryk (PL) veteránů V3
2019
datum typ a místo rozhodčí známka
12.1. CAC Brno P. Řehánek V1, BOV
8.5. Pojizerská krajská výstava
Mladá Boleslav
L. Frnčová V1
14.5. Klubová výstava ČKRR
Královický Dvůr
L. Frnčová V3
2.místo nejlepší ridge
18.5. CACIB Litoměřice L. Jančík V1
#VETERÁN ŠAMPION 

Image#VETERÁN ŠAMPION Image#  
20.7. Krajská výstava
Martiněves
Ing. S. Vácha V1, VT veteránů
31.8. Klubová výstava ČKRR Praha M. Croeser (JAR) V1/14
1.9. Klubová výstava ČKRR Praha G. Lawless (GB) V3/15
30.11. CACIB Praha C.L.Manuel Calado (P) V1, BOV
1.12. CACIB Praha Redkina Paula (FIN) V3
2018
31.3. Klubová výstava ČKRR
Královický Dvůr
I. Klápová V4
1.4. Klubová výstava ČKRR
Královický Dvůr
M. Viktorínová V1,
nejlepší jedinec třídy čestné
#BIS ČESTNÁ 
1.9. CAC Olomouc Ch. Jouanchicot V2
2.9. Klubová výstava ČKRR
Olomouc
J. Coppens V3
9.9. Krajská výstava Louny A. Polgar V1,
2.místo nejlepší jedinec třídy čestné
17.11.  Krajská výstava
Mladá Boleslav
L. Jančík V1
2017
20.5. CACIB Litoměřice F. Klindrup (DK) V
17.6. Klubová výstava ČKRR
Náměšť na Hané
E- Hammerschmidt (A) V3
2.9. Klubová výstava ČKRR
Orlík
Orit Nevo (Izrel) V
3.9. Klubová výstava ČKRR
Orlík
S. Taylor (Austrálie) VD
7.10. CACIB
České Budějovice
B. Špoljarić V
2016
JCh. CZ, Ch. CZ, Club.Ch ČKRR,    
kandidát GrandCh.CZ, Ch.ČMKU    
30.4. MV Praha P. Řehánek (CZ) šampionů V4
14.5. Klub.výstava ČKRR Horka nad Moravou S. Kuralt (SLO) pracovní V2, res.CAC
13.8. MV Mladá Boleslav
 
Š. Štusáková (CZ) šampionů V
3.9. Klub.výstava ČKRR Orlík R. M. Alcrudo (ESP) šampionů V4
4.9. Klub.výstava ČKRR Orlík V. Moyano
(ESP)
šampionů VD 4
8.10. MV České Budějovice B. Iuza
(CZ)
šampionů V4
29.10. MV Praha A. Long - Doyle (IRL) šampionů V4
30.10. MV Praha W. Baker (AUS) šampionů VD
2015
3.1. CAC Brno J, Matyáš (SK) vítězů V2 Res.CAC
7.2. CACIB Brno V. Dvořáková (CZ) šampionů V3
8.2. CACIB Brno L. Salamon (PL) šampionů V4
30.5. Spec.výstava ČKRR Starovice M. Musial (PL) pracovní V1 CAC BISS FEMALE
20.6. CAC Klatovy L. Pavlíková (CZ) vítězů V1 CAC, NV, CAC ČMKU, BOB, BIG 5 
18.7. CAC Mladá Boleslav A. Brabletz (PL) vítězů V1 CAC
8.8. Krajská výstava Kladno L. Ubrová (CZ) vítězů V1, VT, KV
29.8. CACIB Mladá Boleslav M. Lepasaar (EE) vítězů V4
5.9. Klubová výstava ČKRR Orlík H. Mansfield (UK) pracovní V1 CAC
 
6.9. Klubová výstava ČKRR Orlík L. Storey (UK) pracovní V1 CAC
3.10. Oblastní výstava Praha - Džbán M. Václavík (CZ) vítězů V1, Oblastní vítěz
31.10. CACIB Praha J. Matyáš (SK) šampionů V
1.11. CACIB Praha P. Stracke (D) šampionů V
2014
28.6. NVP Klatovy I. Roubalová (CZ) pracovní V1, CAC
9.8. KV Kladno J. Němec (CZ) vítězů V1, VT, Krajský vítěz
6.9.  KV ČKRR Orlík K. van Klaveren (D) pracovní V2, res.CAC
                  # KLUBOVÝ ŠAMPION ČKRR 
7.9. KV ČKRR Orlík M. Pehr (D) pracovní V1,CAC
24.10. Evropská v. Brno S. Radziuk(BY) šampionů  TOP 6 / 19
1.11. MVP Praha J. Coppens (NL) šampionů VD
2.11. MVP Praha Z. Omarov (GE) šampionů V3
2013
5.1. NVP Brno O. Vondrouš (CZ) otevřená V
2.2. MVP Brno L. Frnčová (CZ) otevřená V
3.2. MVP Brno V. Dvořáková (CZ) otevřená VD
30.3. MVP České Budějovice V. Staviarska (SK) otevřená V3
27.4. Spec. ČKRR Orlík S. Schock (D) vítězů V3
4.5. MVP Praha A. Jacobsen (N) otevřená V
15.6. NVP Klatovy V. Herian (CZ) vítězů V1, CAC
                                          #   ČESKÝ ŠAMPION 
20.7 MVP Mladá Boleslav M. Musial (PL) šampionů V2, Res. CAC
24.8. NVP Mladá Boleslav V. Piskay (SK) šampionů V4
31.8. Klub. V Orlík - Vystrkov Janet Wang (SA) vítězů V
1.9. Klub. V Orlík - Vystrkov John Sigve Berg (Nor) vítězů V
14.9. splněny INDIVIDUÁLNÍ BARVÁŘSKÉ ZKOUŠKY HONIČŮ PRO RR
5.10. MVP České Budějovice F. Zimmermann (A) šampionů V
2.11. MVP Praha P. Řehánek (CZ) šampionů V2,res.CAC
res. CACIB
3.11. MVP Praha L. Frnčová (CZ) šampionů V
2012
7. 1. NVP Brno F. Šimek (CZ) mladých V1, CAJC
4. 2. MVP Brno O. Vondrouš (CZ) mladých Výborná
5. 2. MVP Brno T. Havelka (SK) mladých Výborná
31. 3. MVP České Budějovice I. Roubalová (CZ) mladých V4
28. 4. KVP Mladá Boleslav J. Němec (CZ) mezitřída V2
5. 5. MVP Praha S. Nordin (SWE) mezitřída VD1
26. 5. MVP Litoměřice I. Černohubová (CZ) mezitřída V1, CAC
23. 6. MVP Brno G. Weron (PL) mezitřída V1, CAC
30 .6. NVP Klatovy L. Frnčová (CZ) mezitřída V1, CAC
                                      #  ČESKÝ JUNIOR ŠAMPION 
14. 7. NVP Mladá Boleslav I. Černohubová (CZ) mezitřída VD 1
11. 8. KVP Kladno I. Beradze mezitřída V1, VT, Kraj.vítěz, 2.místo nejlepší fena Krajské výstavy
25. 8. MVP Mladá Boleslav M. Tušanová (SK) mezitřída V2, Res.CAC
1. 9. KV ČKRR Orlík E. Megginson (JAR) mezitřída V
2. 9. KV ČKRR Orlík R.van Aken (JAR) mezitřída V
15.9. KVP Liberec P. Řehánek (CZ) mezitřída V1, VT, Krajský vítěz
29. 9. NVP Brno V. Dvořáková (CZ) mezitřída V1, CAC, Národní vítěz, CAC ČMKU
6.10. OVP Praha - Džbán V. Dvořáková (CZ) mezitřída V2
13.10. MVP České Budějovice E. Hammerschmid (A) mezitřída VD
3.11. MVP Praha I. Černohubová (CZ) mezitřída V
4.11. MVP Praha V. Staviarska (SK) mezitřída V
2011
23.4.2011 MV České Budějovice S. Janická (CZ) štěňata VN1
30.4.2011 KV Mladá Boleslav J. Němec (CZ) štěňata VN1
8.5.2011 SV ČKRR Starovice S. Janická (CZ) štěňata VN2
14.5.2011 MV Praha I.Černohubová (CZ) štěňata VN3
21.5.2011 NV Litoměřice B.Larska (PL) štěňata VN3
22.5.2011 MV Litoměřice V.Staviarska (SK) štěňata VN3
25.6.2011 MV Brno L.Frnčová (CZ) dorost VN2
16.7.2011 NV Mladá Boleslav M.Viktorínová (CZ) dorost VN2
13.8.2011 KV Kladno J. Němec (CZ) dorost VN1
27.8.2011 MV Mladá Boleslav S. Janická (CZ) dorost VN3
10.9.2011 KV ČKRR Orlík D. Redman (AUS) dorost VN1, BEST PUPPY
11.9.2011 KV ČKRR Orlík S. Cameron - Codognotto (AUS) dorost VN1
17.9.2011 NV Brno M. Kravčič (SLO) mladých V1 CAJC JBOB
1.10.2011 OBLAST.V Praha - Džbán O. Dolejšová (CZ) mladých V1, Vítěz třídy
8.10.2011 MV České Budějovice M. Václavík (CZ) mladých Výborná
5.11.2011 MV Praha M. Viktorínová (CZ) mladých Výborná