IMANI KATE GIULIA Z VALDŠTEJNSKÝCH LIP - IMI

narozena: 17. 11. 2017
otec: C.I.B., MultiCh., JCh. Kisangani High Five Sydney
matka: C.I.B., MultigrandCh., MultiCh. Giulia Eliviann z Valdštejnských lip

HD A, ED 0/0
OCD neg,
LTV neg, SPO neg.
JME:
N/N(clear), DM: N/N (clear), Hemophilia B: N/N (clear),        D - Locus: D/D(clear), B - Locus: B/B, ridge: R/R, EOAD: N/N (clear), DNA profil: ISAG 2006
nůžkový skus, plnochrupá (před vážným úrazem 2/2019)

Imi je Interšampionkou a šampionkou mnoha zemí a je pracovně vedenou fenou.
Více informací o Imi naleznete na: www.tapiwa-kennel.cz/imani/

NJIA JAMAA GRAND LEWIS

narozen: 4. 10. 2017
otec:
Ch. Saimon's Praide Voice Of The Legend Forever
matka:
Njia Jamaa Exclusive Red Owl "EULE"

HD A, ED 0/0
OCD neg.
JME N/N (clear), DM (SOD1) N/N, Hemophilia B: N/N (clear),        D - Locus: D/D (clear), Liver (B-locus): B/b (carrier), ridge: R/R, EOAD: N/N (clear), Ventricuar arrythmia (IVA) - PCR: N/N (clear)
DNA profil: ISAG 2006
plnochrupý, nůžkový skus

Lewis je kandidátem na Interšampiona.
Více informací o Lewisovi naleznete na: https://www.rrleonie.nl/


Pro první vrh mojí milované Imi jsem dlouho hledala toho pravého Pana psa... Moje požadavky byly jasné - zdravý, povahově vyrovnaný pes s krásnou stavbou těla, který mi Imi výborné exteriérové partie v chovu upevní. 

Imi pochází z vrhu 8 štěňat (3 pejsci a 5 fenek), všech 8 standardních. Narodila se v chovatelské stanici z Valdštejnských lip, která je jednou z mála  chovatelských stanic s dlouholetou zkušeností s chovem RR v ČR. Zakladatelkou chovu se stala krásná Fatima Bohemia Checko (nar. 19. 8. 1997). Potomci této fenky jsou přínosem pro chov v ČR, ale i v dalších zemích.
Imi je krásná, zdravá fenka s klidnou a vyrovnanou povahou, výborným toplinem, krásnou hlavou, dlouhým formátem těla, výborným úhlením obou párů končetin a celkově s vyváženými proporcemi těla. Je velice přátelská, jak k lidem, dětem, ale i k ostatním psům. Velice ráda si hraje i s cizími fenkami. Nemá ráda konfliktní situace, v takových případech odchází a nezúčastňuje se jich. Ve svých 14 měsících měla vážný úraz. Při hraní na zahradě narazila na roh zdi a utrpěla otevřenou zlomeninu spodní čelisti, při které přišla v dolní čelisti na levé straně o 3 zuby vedle sebe stojící (vše má doloženo v PP a má i RTG snímky).
Ve smečce žije s 12 letou fenkou Jackie, kterou miluje a opečovává ji. Je to úžasná fenka, která miluje svoji rodinu, je velice snadno učenlivá a poslušná. Moc ráda chodí do lesa, má hodně vyvinutý lovecký pud, je však od zvěře bez problémů odvolatelná. Pravidelně se každý rok zúčastňuje vyhánění lesní zvěře před senosečí. Ráda plave, vodu opravdu miluje v jakémkoli ročním období :).

Lewis pochází z vrhu 12 štěňat (6 pejsků a 6 fenek), 10 standardních a 2 nestandardní (zálomky). Narodil se v Německu v chovatelské stanici Njia Jamaa s dlouholetou tradicí s chovem RR. Se svojí rodinou žije v Holandsku.
Lewis je krásný, zdravý pes. Má krásný, prostorný a hluboký hrudník a předhrudí, krásně modelovanou hlavu, výborné úhlení obou párů končetin a celkově jde o psa s výborným exteriérem. Je klidný, vyrovnaný, se sebevědomou povahou. Venku je plný energie a je poslušný. Rád a s  každým si chce hrát. Ve smečce žije s 10 letým RR Bentley, kterého miluje. Má rád vodu a rád plave. Miluje děti a svou rodinu.
Lewis se pyšní krásnými a zdravými vrhy v několika zemích.
Tímto bych chtěla moc poděkovat Leonii, která mi dala důvěru použít Lewise v mém chovu ♥.

Ze spojení Lewise a Imi očekávám zdravá a krásná štěňátka s klidnou a vyrovnanou povahou, výstavními  a pracovními předpoklady, ale hlavně... úžasné a pohodové parťáky pro život ♥
V rodokmenu štěňátek najdeme krásné linie psů z Afriky, Austrálie, České republiky a Německa ♥