"C" - 13. 7.  2023

Imani & Lewis

"B" - 11. 1. 2016

Jackie & Kimani

"A" - 10.2.2014

Jackie & Taariq


Pokud jste se rozhodli pro štěňátko z naší chovatelské stanice, jsme jen rádi.

RR je společenský pes, který potřebuje mít na blízku svého pána - lidskou smečku. Má velice rád fyzický kontakt se svým pánem. Rád chodí na procházky do lesa, do polí, kde se pořádně vyběhá a může tak rozvíjet své přirozené schopnosti. V žádném případě to není pes vhodný k celoročnímu pobytu venku, nebo v kotci.

Než si zarezervujete štěňátko, je nutné absolvovat několik návštěv v naší chs, abyste pořádně poznali štěňátka, naši smečku a my se dověděli pár základních informací o vás, kam štěňátko půjde atd.

Štěňátka budou, stejně jako celá naše dospělácká smečka, v centru dění celé naší rodiny. Budou zvyklá na ostatní členy smečky, na návštěvy, děti, různé zvuky v domácnosti, ale i venku.

Do nových domovů budou štěňátka odcházet socializovaná, odčervená, očkovaná, čipovaná, prohlédnutá poradkyní chovu. Samozřejmostí je, že spolu se štěňátkem dostanou majitelé kupní smlouvu, PET pas, granule na první dny v novém domově a dárečky.

Všechna naše štěňátka budou mít Průkaz původu.

Rádi zůstaneme i nadále v kontaktu s majiteli našich štěňátek. Budeme rádi, když nás budou informovat o všem zásadním v životě štěňátka. Rádi jim budeme nápomocni při výchově, výstavách atd.

Název naší chovatelské stanice Tapiwa pochází z afrického jména, které znamená dar... Doufáme, že štěňátko z naší chovatelské stanice bude pro vás taky takovým darem, se kterým prožijete spousty skvělých chvilek a zážitků, a že pro vás bude skvělým parťákem tak, jako je pro nás naše smečka ♥...